Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Biadoliny Radłowskie - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

Sortowanie

Od najnowszych

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

990 000 zł700 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż przestronny obiekt usług noclegowych o powierzchni 700 m2, położony na działce o powierzchni 2200 m2 w miejscowości Biadoliny Radłowskie - gm. Wojnicz. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

1 250 000 zł580 m² 2 155,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż przestronny apartament z potencjałem inwestycyjnym - Biadoliny Radłowskie, gm. Wojnicz. Wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 580 m2, położona w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

990 000 zł700 m² 1 414,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Biadoliny Radłowskie

Biadoliny Radłowskie,małopolskie

1 490 000 zł740 m² 2 013,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Nieruchomość znajduje się 60km od Krakowa, w spokojnej i malowniczej miejscowości, blisko lasu i tras turystycznych. Przeznaczenie budynku jest mieszkalno - usługowe, obecnie prowadzone.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij